Zvednutá dlažba chodníku v ul. Milady Horákové

Zvednutá dlažba chodníku před vchodem do Office centra, mezi náštěvníky patří klienti polikliniky, tedy starší lidé, maminky s dětmi. Hrozí zakopnutí a úraz, dlažba zvedlá na cca 1m2 o asi 4cm. několik dlaždic prasklých.

Zaslal: Josef Škarda, 27.08.2018 v 09:23

Praha 6-
 
 
 

Milady Horákové, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Milady Horákové, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Kolejní, Praha 6

Praha 6, 02. březen 2015 Zaslaný

Nepřehledný přechod - Drnovská

Praha 6, 17. září 2018 Zaslaný

Výmlat na chodníku v ulici Karolíny Světlé

Praha 1, 18. červen 2012 Bez odpovědi

Rozbitý chodník v ulici Ševčíkova

Praha 3, 24. prosinec 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty