Nefungují/nesvítí některá světla na semaforech pro chodce.

Na světelné křižovatce ulic Na Strži a Milevská/Neveklovská nesvítí některá světla. Přinejmenším na semaforech pro chodce.

Přiložená fotografie ukazuje, že na sloupu č. 12 nesvítí zelená. Jak je to s červenou barvou si nepamatuji. Dále nesvítí některá světla (určitě nesvítí zelená) na sloupu č. 5. Vím, že na jednom ze sloupů nesvítilo ani jedno ze světel. Je možné, že problém je i na dalších.

Zaslal: Filip Jareš, 11.08.2018 v 11:05

Praha 4-

Na strži, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.08.2018 23:15

Dobrý den, podnět na nesvítící návěstidla byl předán na servisní organizaci ELTODO a.s.

Děkuji za podnět a přeji hezký den,

Ing. Pavel Dražek
specialista silničního správního úřadu-telematické systémy

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
Odbor dopravních agend
Oddělení silničního správního úřadu



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na strži, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.