Rozkopaný chodník Králodvorská ulice, Praha 1

Prosíme o informaci proč je rozkopaný chodník v celé ulici Králodvorská v Praze 1? Nikde není oznámení o této akci, ani kdo jí provádí. Zřejmě jde o pokládku nějakých sítí... Před č. p. 1085, Králodvorská se výkop propadl, až do sklepa. Potřebovali bychom tento problém vyřešit (možnost výskytu hlodavců v domě, statika domu apod.). Děkujeme za informaci.
Za Družstvo 'Střed' Milan Zachariáš, správa nemovitostí

Zaslal: Milan Zachariáš, 08.08.2018 v 12:39

Praha 1-

Králodvorská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Králodvorská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečné přechody (2) přes ulici Vodičkova

Praha 1, 12. duben 2013 Zaslaný

Nefunkční nejezdící schody z metra č. 156 na Můstku

Praha 1, 06. březen 2012 Bez odpovědi

Výmlat na chodníku na Korunní třídě

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený

Rozpadlé schody v ulici Hilmarova

Praha 5, 01. červenec 2019 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty