Vypadaná dlažba na Kosárkově nábřeží

Vypadaná dlažba na chodníku.

Zaslal: Felix Lužický, 05.08.2018 v 01:56

Praha 1-

Kosárkovo nábř., Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.08.2018 20:57

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem

za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 07.08.2018 21:48

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK.
Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kosárkovo nábř., Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Kampa a segway

Praha 1, 01. září 2014 Zaslaný

Díry v chodníku v Křížovnické

Praha 1, 17. duben 2015 Zaslaný

Rozbitá dlažba v Jičínské

Praha 3, 01. listopad 2015 Bez odpovědi

Výtluk před GE Bank na Vinohradské

Praha 3, 14. srpen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty