Vypadaná dlažba na Mánesově mostě

Opakovaně vypadaná dlažba.

Zaslal: Felix Lužický, 05.08.2018 v 01:55

Praha 1-

Mánesův most, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.08.2018 21:50

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK.
Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Anna Machačová: Asi by to chtělu už jedno zadláždit opravdu pořádně!
Ne to jen tak narychlo položit do sypkého písku.
A hlavně by si to pak měl jít osobně zkontrolovat pan Ing. Petr Smolka.
15.08.2018 v 20:06    

Lála Myslíková: A jak to všechno dopadlo? Od 5. srpna 2018 už uplynulo hodně měsíců!
Proč tehdy nikdo z odpovědných neodpověděl?
A čím ty díry v chodníku vznikají?
Odhaduji to na nekvalitní prací dlaždičů a mizivou až žádnou kontrolou ze strany TSK, že pane Ing. Petře Smolko.

Ozvěte se, prosím, pane Víte Masare, nyní odborný asistente radního na Praze 1. Případně se ozvěte za Prahu 1 Vy osobo neznámá, za chodníky odpovědná!!!!
29.05.2019 v 20:59    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mánesův most, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v dláždění u Masarykova nádraží

Praha 1, 18. duben 2016 Vyřešený

Obytná zóna

Praha 1, 14. únor 2012 Zaslaný

Chybějící dláždění v Sobotecké

Praha 10, 17. květen 2016 Vyřešený

Zarostlý chodník v Bošické ulici

Praha 10, 06. září 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty