Opuštěný vrak v ulici Mečislavova

Dobrý den,

radnice Prahy 4 a městská policie si pravděpodobně neví rady s vrakem, který už několik měsíců leží na silnici. Na koho se obrátit, když se k němu nikdo nemá?

Děkuji za radu a pěkný den :)

Marek Kulkovský

Zaslal: Marek Kulkovsky, 03.08.2018 v 22:47

Praha 4-

Mečislavova, Praha 4

Aktualizace podnětu

05.08.2018

Marek Kulkovsky přidal následující aktualizace podnětu:

Už je to vyřešené. Díky



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Díky za aktualizaci. Kdo to odtáhl, asi nevíte? Hezkou neděli.
05.08.2018 v 11:51    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mečislavova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zarostlý chodník ul. Na Jelenách x Chilská

Praha 4, 16. srpen 2014 Bez odpovědi

Chodník pravidelně zatarasený auty před ČT

Praha 4, 07. květen 2016 Vyřešený

Kosení vozovky na Praze 10

Praha 10, 15. říjen 2013 Zaslaný

Hnijící ovoce na chodníku Nad Zlíchovem.

Praha 5, 10. září 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty