Rozbitý chodník u budovy banky ve Štěpánské ulici na rohu u Václavskéh

Dobrý den,
žádám o opravu dlažby chodníku. Z původní jedné chybějící kostky je po pár dnech velká díra.
Včera jsme zde pomáhali na nohy Asijské turistce, která díky díře spadla. Prosím o opravu, než se zraní další lidé. Díra je uprostřed chodníku, kudy se běžně chodí.

Zaslal: Miloslav Vaňous, 14.07.2018 v 20:19

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.07.2018 10:45

Odpověď z MHMP:

Dobrý den

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět. Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Štěpánská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkovací zóny před přechody pro chodce

Praha 1, 19. březen 2015 Zaslaný

Rozebraná dlažba

Praha 1, 02. květen 2013 Zaslaný

Chybějící dlažba na rohu Korunní

Praha 2, 15. říjen 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty