Nepořádek v zeleni na okraji Malešického parku (Praha 10)

Na okraji Malešického parku (Praha 10), za plotem speciální základní školy Chotouňská 476, je dlouhodobě neuklizený nepořádek tvořený převážně odpadky rozházenými pod keři. Chtělo by to na místě zařídit úklid. Měli by stačit jeden až dva lidi s pytlem a rukavicemi.

Zaslal: Josef Štěpánek, 03.07.2018 v 23:41

Praha 10-
 
 

Chotouňská, Praha 10

Aktualizace podnětu

06.04.2019

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Tyto prostory jsem nakonec dnes uklidil sám v rámci akce Ukliďme Česko. Tedy vyřešeno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.07.2018 09:56

Dobrý den,

odpad bude odstraněn v rámci úklidových aktivit MČ Prahy 10 v průběhu tohoto týdne.

S pozdravem

Daniel Kunt
Oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje ÚMČ Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Josef Štěpánek: Jen pro informaci, tento prostor zatím uklizen nebyl. Případně ho jednorázově uklidím sám, ale nebylo by od věci to vyřešit i systematicky, tedy aby se pracovníci úklidu dívali i za keře a podobně, aby se tam v budoucnu odpad zase nehromadil.
21.07.2018 v 00:08    

Chodci Sobě: Děkujeme, pane Štěpánku, za vyřešení podnětu svépomocí!
08.04.2019 v 01:42    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chotouňská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty