Propadlý chodník v ulici Na Petynce - PRAHA 6

V ulici na Petynce se propadá chodník!!! Na druhé straně ulice chybí chodník úplně a nebo je v havarijním stavu. Již bylo nahlášeno v roce 2012 a stále je chodník neopraven!!!!! Navíc se do ulice Na Petynce svedla dočasně doprava z ulice Radimova a je nebezpečné chodit po této ulici. Ulice sama osobě je také v katastrofálním stavu.

Zaslal: Michal Hrehor, 28.06.2018 v 07:09

Praha 6-

Na Petynce, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.07.2018 23:29

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět.Ten byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne

za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 11.07.2018 09:25

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Petynce, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Stavební ohrada zabírá celý chodník

Praha 6, 04. listopad 2012 Vyřešený

Smazaný přechod na Evropské před Fitness BBC.

Praha 6, 17. květen 2016 Vyřešený

Díra v dláždění na nám. bří Synků

Praha 4, 17. květen 2016 Bez odpovědi

Schody u privozu mezi Karlinem a Holesovicemi

Praha 8, 19. září 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty