Několik děr v dlažbě u stanice Malostranská

Vypadane kostky v okoli pitka u vchodu do stanice metra.

Zaslal: Václav Štorek, 14.06.2018 v 15:37

Praha 1-

Klárov, Praha 1

Aktualizace podnětu

24.08.2018

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.06.2018 09:59

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci (TSK HMP).

Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Klárov, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník na Klárově

Praha 1, 14. září 2017 Vyřešený

Auta jezdící na červenou U Bulhara

Praha 1, 13. září 2016 Zaslaný

Prohlubeň v asfaltu v Kubelíkově

Praha 3, 07. červenec 2016 Zaslaný

Chodník zcela zanesený rostlinným odpadem

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty