Dira v chodniku na Klarove

Vypadané kostky poblíž stanice metra Malostranská.

Zaslal: Václav Štorek, 14.06.2018 v 15:36

Praha 1-
 
 

Klárov, Praha 1

Aktualizace podnětu

24.08.2018

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.06.2018 06:34

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a. s.:

"Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Klárov, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník / Petrské náměstí Praha 1

Praha 1, 19. září 2014 Zaslaný

Výtluk v ulici 17. listopadu

Praha 1, 06. duben 2015 Zaslaný

Vysypaný chodník na Karlově náměstí

Praha 2, 29. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty