Rozbity chodník v ulici Na petynce Praha 6

Rozbity chodník v ulici Na Petynce mezi čislem domu 30-48

Zaslal: Michal Hrehor, 07.06.2018 v 00:22

Praha 6-

Na Petynce, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.06.2018 15:20

Děkujeme za informaci, byla postoupena k vyřízení správci, TSK a.s.

Ing. Jiří Beneš
vedoucí oddělení městské infrastruktury
Odbor dopravy a životního prostředí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 19.06.2018 06:33

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a. s.:

"Dobrý den, zmíněný chodník je v přípravě k provedení opravy."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Petynce, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

SSZ Malovanka

Praha 6, 11. únor 2012 Zaslaný

Chybí přechod pro chodce z tram zastávky

Praha 6, 24. duben 2012 Zaslaný

Propadlý chodník v ulici Štěpánská

Praha 1, 06. květen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty