Propadlá chodníková mříž

Dle mého nebezpečné místo na chodníku blízko domu, propadlá chodníková mříž. Nahlašovala jsem 16.5. na Čistou Trojku (aby předali dále, vím, že oni s tím neudělají sami nic), Dne 19.5. hlásil tentýž problém jiný uživatel. Dnes (31.5.) označeno páskou policie (nechodím tudy často, zajímalo mě, zda je to opraveno, nevím, kdy to bylo páskou označeno).

Zaslal: Vlasta Mosciatti, 01.06.2018 v 07:06

Praha 3-
 
 

Ševčíkova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.07.2018 01:01

Reakce stavebního úřadu MČ Praha 3 – viz příloha.
Děkujeme.

Přiloha:
Soubor (pdf)


Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Myslíková: A co se stalo za ten rok od 01. 07. 2018?

Pan Papež a pan Tětek napsali výzvu s termínem do deseti dnů !!!
Kontrolovali to, pan Papež a pan Tětek ?

Informovali občany o vyřešení tohoto případu propadlá chodníková mříže?
29.08.2019 v 21:04    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Ševčíkova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadající se chodník v Baranově ulici

Praha 3, 13. květen 2013 S odpovědí

Zaneřáděné rampy na Seifertově

Praha 3, 18. duben 2016 Bez odpovědi

Katastrofální stav chodníku v ulici Na Petynce

Praha 6, 07. červen 2012 S odpovědí

Rozbitý chodník u metra Skalka

Praha 10, 06. leden 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty