Chybejici moznost prechodu vozovky vcetne tramvajovych koleji Lihovar

Dobry den,

u tramvajove zastavky Lihovar, resp. za touto zastavkou v ulici Nadrazni smerem na Zlichov chybi moznost prechodu vozovky. Navic se zde stala minuly tyden srazka automobilu s chodcem. Tento nedostatek pozorujeme jiz cca 1 rok a nehoda nas motivovala k tomu tento nedostatek publikovat.
Chodi zde i od zastavky busu Lihovar znacne mnozstvi lidi, mladistvych a maminek s detma a kocarky a krizovani rozbitych koleji a chodniku, navic jeste bez prechodu (zebry) neni snadna zalezitost.
Byla zde nejakou dobu zebra ve zlute barve, navic jen obrys (nevyplnena), bohuzel se ale barva vytratila. Bohuzel je nutne silnici na tomto miste prejit, protoze chodnik na strane, kde je Strakonicka a BUS konci. Na Zlichov pokracuje chodnik pouze po jedne strane.

Prosim, i vzhledem k nedavne nehode, o doplneni bile zebry na tomto miste.
Dekuji

Zaslal: Marek Hudec, 14.05.2018 v 06:22

Praha 5-
 
 
 
 

Nádražní, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Vivi: Cele okoli teto tram zastavky je pro chodce velmi neprivetive.
1. Tramvajovy pas ve smeru z mesta je navic urceny i auta a ta s oblibou predjizdi tramvaj stojici ve stanici pres koleje vedouci v protismeru. To bezpecnosti prechazeni rozhodne nepridava.
2. Osemetne prechazeni silnice v zatacce mezi tramvajovou a autobusovou zastavkou je opravdu dobrodruzstvi a clovek jen doufa, ze ji stihne prebehnout, než se na nej vyriti auto ve smeru od Zlichova.
Pokud se nepletu, cela Nadrazni ul. se mela jiz davno rekonstruovat a nejak dopravne resit, ale evidentne se nic nedeje...
před 7 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Nádražní, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.