Chybejici parkovaci sloup v Sezimove ulici

V Sezimove zmizel parkovaci sloup na leve strane silnice. Auta zajizdi na chodnik.

Zaslal: Marek Aldorf, 09.05.2018 v 06:53

Praha 4-

Sezimova, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sezimova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící chodník v ulici Na Vrstvách

Praha 4, 08. říjen 2013 Zaslaný

Nadchod Vídeňské u Labutě

Praha 4, 20. únor 2014 Bez odpovědi

Dosadba stromů po kácení

Praha 3, 02. květen 2013 Zaslaný

Odpadky v ulicich,preplnene kontejnery - Balabenka

Praha 9, 08. leden 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty