Rozbité víko poklopu na ulici Saratovská, u pošty

Chtěla bych upozornit na rozbité víko poklopu (kanálu?) v ulici Saratovská, kousek od výdejny balíků ČP.
Může tam spadnout dítě, případně si někdo zaklínit nohu.
Na google mapách je vidět, že je tam víko rozbité již od minulého roku a zatím to nikdo neřešil.
Předem děkuji za opravu.

Zaslal: Kateřina Zikmundová, 03.05.2018 v 02:08

Praha 10-
 
 

Saratovská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.05.2018 18:22

Dobrý den,

podnět byl předán správci komunikace, kterým je TSK a.s.

Ing. Ramon Strnad

Referent referátu posuzování projektové dokumentace a kontroly v oblasti dopravy a inž. sítí
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Saratovská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Dvojité značení přechodu u zastávky Bohemians

Praha 10, 30. duben 2016 Vyřešený

Díra v Kaprově pro změnu

Praha 1, 02. březen 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník v Koněvově

Praha 3, 19. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty