Rozbitý chodník na nám. Jiřího z Lobkovic

Dobrý den, po rekonstrukci plynovodu a následné pokládce dlažby chodník dlouho spravený nevydržel, následně byl tedy doopraven, bohužel dlouho to opravené nevydrželo a tak zase šlapeme do děr. Myslím, že by neměl být problém to spravit kvalitně a tak, aby to vydrželo aspoň do další rekonstrukce sítí.
Děkuji a s přáním hezkého dne, Michal Vidlák.

Zaslal: Michal Vidlák, 29.04.2018 v 22:37

Praha 3-
 
 

nám. Jiřího z Lobkovic, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.05.2018 20:18

Dobrý den,

za technický stav komunikací a jejich údržbu odpovídá jejich vlastník, kterým je hl. m. Praha, resp. jejich pověřený správce Technická správa komunikací hl. m. Prahy a.s.

Vaše připomínka byla této společnosti předána s žádostí o zajištění nápravy.

S pozdravem

Ing. Milan Kepka
vedoucí odboru dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 02.05.2018 20:00

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 13.05.2018 13:26

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, předmětná porucha mozaikové dlažby bude provedena v rámci běžné údržby komunikací."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



nám. Jiřího z Lobkovic, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díry v chodníku před restaurací U Sládečků

Praha 3, 23. únor 2016 Zaslaný

Lampy uprostřed chodníku

Praha 3, 03. červenec 2012 Zaslaný

Rozbitý chodník před kostelem Panny Marie Vítězné

Praha 1, 23. prosinec 2017 Vyřešený

Rozbitá cesta kolem Hamerského rybníka v Záběhlicích

Praha 10, 24. březen 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty