Chodník v ulici K Ládví

Frekventovaná ulice K Ládví u průmyslového areálu není vhodná pro pěší. Západní část u Pražské energetiky je jediný úsek, který je široký a oddělený od silnice, tak aby zde nemohla parkovat auta. Poblíž autobusové zastávky (kde je přístupová cesta k háji) je plocha, která je určená spíš pro parkování aut, v další části je uzounký dlážděný chodníček a v označeném místě je nutné vstupovat přímo do komunikace.
Myslím si, že by tato ulice v blízkosti Čimického háje zasloužila přívětivější přístup k chodcům - šiřší chodník po celé trase doplněný o zábradlí či jiný prvek oddělující vozovku a chodník.

Zaslal: Josef M., 23.04.2018 v 21:43

Praha 8-
 
 
 

K Ládví, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.04.2018 15:44

Dobrý den,

tento podnět byl předán Technické správě komunikací hl. m. Prahy.

S pozdravem

Hana Tischerová
referentka
Oddělení bezmotorové dopravy a bezpečnosti provozu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Ládví, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Křižovatka Křižíkova x Ke Štvanici

Praha 8, 07. květen 2012 Zaslaný

Díry v dlažbě na Jungmannově náměstí

Praha 1, 28. květen 2013 Zaslaný

Propad v ulici Samcova

Praha 1, 18. duben 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty