Rozbitý chodník u stanice Ořechovka

Přes čtvrt roku se na tomto místě rozpadá dlažba (číslo blízkého sloupu 600307), a jednotlivé kostky často končí na vozovce. Po nebezpečné úpravě - zúžení komunikace Střešovická u zastávky Ořechovka - nemají někdy řidiči mnoho místa na vyhnutí se kostkám, a hrozí pak jejich odmrštění na chodce, mnohdy děti z blízké školy Norbertov. Zvláště v současném období, kdy zde ranní nízké slunce zhoršuje výhled z auta.

Zaslal: Lubor Sochůrek, 17.04.2018 v 02:21

Praha 6-
 
 

Střešovická, Praha 6

Aktualizace podnětu

22.05.2018

Lubor Sochůrek přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
chodník je již nějakou dobu opraven, chci poděkovat všem, kdo se na nápravě podíleli (neumím je bohužel označit) a asi bude vhodné podnět odstranit či u něj uvést pochvalu...
Za chodce děkuje Lubor Sochůrek.



31.05.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Fotka spraveného přechodu od pana Sochůrka – děkujeme!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.04.2018 14:56

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět týkající se poškozeného chodníku.
Tento byl naším prostřednictvím okamžitě předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 19.04.2018 14:34

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. "



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 26.04.2018 15:47

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, závada na komunikaci byla zařazena do plánu oprav běžné údržby komunikací."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, velice se omlouváme za opožděné zveřejnění podnětu, měli jsme problémy s poštovním serverem, který nehlásil došlé podněty. Děkujeme za pochopení.
17.04.2018 v 02:22    

Chodci Sobě: Děkujeme panu Sochůrkovi za aktualizaci podnětu, přesouváme jej do vyřešených a máme radost! Pokud byste, pane Sochůrku, mohl pořídit a poslat fotku opraveného chodníku (nebo ji nahrát do aktualizace), budme moc rádi... Díky a hezký den!
23.05.2018 v 05:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Střešovická, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.