Odpadlá omítka v ulici Jana Želivského u zastávky Mezi hřbitovy

Zhruba před týdnem spadl na chodník poměrně velký kus omítky zdi Židovského hřbitova v úrovni tramvajové zastávky Mezi hřbitovy. Jednak by se měla odpadlá omítka odklidit z chodníku a jednak by se měla zeď rychle vyspravit, aby se poškození nešířilo (to bude patrně na správcích hřbitova).

Zaslal: Josef Štěpánek, 17.04.2018 v 02:05

Praha 3-

Jana Želivského, Praha 3

Aktualizace podnětu

17.04.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Přikládám ještě druhou fotku pro snažší určení místa.




07.05.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Šel jsem včera okolo a opadaná omítka je již uklizená a zeď vyspravená. Děkuji za pomoc při řešení.



08.05.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Foto po opravě




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.04.2018 14:36

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, velice se omlouváme za opožděné zveřejnění podnětu, měli jsme problémy s poštovním serverem, který nehlásil došlé podněty. Nevíte, pane Štěpánku, zda již problém byl vyřešen? Děkujeme za pochopení a případnou informaci.
17.04.2018 v 02:07    

Josef Štěpánek: Dobrý den, nic se nestalo :) Ke stavu – před chvílí jsem šel kolem a nic se od nahlášení nezměnilo.
17.04.2018 v 22:33    

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci, posíláme na MHMP.
19.04.2018 v 07:33    

Chodci Sobě: Děkujeme znovu za aktualizaci podnětu, přesouváme do vyřešených, potěšeni. Hezký zbytek dne.
09.05.2018 v 17:52    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jana Želivského, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník na rohu Vinohradské a Baranovy

Praha 3, 07. červenec 2016 Zaslaný

Rozbitý chodník v Nitranské ulici

Praha 3, 06. leden 2014 Zaslaný

Nesvítící lampy na cestě před hotelem Hilton

Praha 8, 04. leden 2014 Bez odpovědi

Chybějící stupně schodiště

Praha 13, 02. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty