Přechod z ulice Odlehlá do lesoparku Krejcárek

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli by nešla zpevnit cesta za bytovým domem Krejcárek, která vede do lesoparku Krejcárek.

Z ulice Odlehlá vede tímto směrem panelová cesta. Pak je mezi tiskárnou a bytovým domem Krejcárek asfaltová cesta a hned za tím je 20m bláta a pak už navazuje štěrková cesta v lesoparku Krejcárek. Podle mě by stačilo tento úsek vysypat nějakou asfaltovou drtí nebo něčím, aby se tam dalo i na jaře a na podzim např projet kočárkem a nebýt celý od bláta.

Lesopark Krejcárek je z této strany jinak velmi špatně přístupný. Buď se zamažete celý od bláta, pokud jdete popisovanou cestou a není léto nebo je možnost jít po chodníku po pravé straně ulice Novovysočanská, ale pak z chodníku není žádný přechod do lesoparku Krejcárek nebo je možnost jít po levé straně ulice Novovysočanská, kde sice není chodník, ale pak vám nedělá problém cestu přejít. Bylo by dobré aspoň jednu variantu upravit tak, aby byla lidem na kole nebo s kočárkem přístupnější.

Zaslal: Vlastimil Vondra, 03.04.2018 v 06:37

Praha 9-
 
 

Odlehlá, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.04.2018 22:47

Dobrý den,

řešíme společně s MČ Praha 3 pěší propojení těchto lokalit jelikož se jedná o hraniční území. Úsek, který zmiňujete zatím alespoň upravíme na zpevněnou plochu. Navíc jsem již v minulosti inicioval i odstranění tamních rozpadlých garáží s náměstkem primátora a navrhoval využití těchto pozemků jako relaxační území s centrálním propojení obou Městských částí.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro životní prostředí a dopravu MČ
Rada MČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.06.2019 15:40

Dobrý den,

do konce roku bude cestička zpevněna až k hranici s MČ Praha 3.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro oblast dopravy
Rada MČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Vlastimil Vondra: Dobrý den pane Holečku,
nešel by tento úsek zpevnit teď během léta, aby až zase na podzim přibude dešťů, nebylo nutné prodit se tím bahnem? Díky
12.06.2019 v 11:39    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Odlehlá, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vykácené stromy na nádraží Libeň

Praha 9, 27. září 2017 Vyřešený

Nefunkční semafor u Kauflandu Jarov

Praha 9, 19. prosinec 2016 Zaslaný

Prodloužení chodníku u mateřské školky Kroupova

Praha 5, 07. březen 2015 Vyřešený

Chodník na ulici Slovenská v bídném stavu

Praha 10, 28. červenec 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty