Nepřehledný přechod na začátku ulice Kloboučnická

Přechod na začátku ulice Kloboučnická (z ulice směrem k autobusovým zastávkám) je za zatáčkou, kde stojí zaparkovaná auta, a tak je z této strany přechod velmi nepřehledný viz přiložené foto. V blízkosti tohoto přechodu se nachází MŠ K Podjezdu a ZŠ Mendíků. Denně tudy chodím se dvěma malými dětmi, auta tam velmi často brzdí na poslední chvíli a pro chodce je to velmi nepříjemné, sousedovi na tomto přechodu auto srazilo už dvakrát psa. Opravdu se děsím toho, až tento přechod budou moje děti přecházet samostatně do výše zmíněné ZŠ.

Zaslal: Kateřina Kroutilová, 20.03.2018 v 23:14

Praha 4-

Kloboučnická, Praha 4

Aktualizace podnětu

23.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Problém vyřešen při rekonstrukci Nuselské. Na místě přechodu je chodník (+ vedle něj nově zaslepené malé parkoviště). Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 25.03.2018 20:19

Dobrý den,

níže vám zasíláme sdělení Magistrátu hl. m. Prahy:

"Oblast Kloboučnické (včetně uvedeného přechodu) bude stavebně řešena v rámci rekonstrukce ulice Nuselská, která navazuje na rekonstrukci tramvajové trati.
Po rekonstrukci by měla být celá oblast pro chodce více komfortnější a bezpečnější."

S pozdravem
za tým zmente.to
RenataPovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Lukáš Hadrava: Tento rok už by se měla dodělat rekonstrukce Nuselské, která se týká i tohoto náměstíčka. Podle stavební dokumentace bude místo tohoto přechodu chodník a silnice se zaslepí.
21.03.2018 v 11:07    

Kateřina Kroutilová: Vážený pane Kříži, ano, tento přechod je naštěstí vyřešen. Nicméně o pár metrů dál se objevil nový přechod, a to od zastávek autobusů směrem do Michle, který se mi také nelíbí. Auta tam najíždějí ve velké rychlosti, navíc je teď špinavý a není téměř vidět, ani značka upozorňující na přechod před ním není.
30.12.2018 v 22:14    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Kloboučnická, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.