Nepřehledný přechod na začátku ulice Kloboučnická

Přechod na začátku ulice Kloboučnická (z ulice směrem k autobusovým zastávkám) je za zatáčkou, kde stojí zaparkovaná auta, a tak je z této strany přechod velmi nepřehledný viz přiložené foto. V blízkosti tohoto přechodu se nachází MŠ K Podjezdu a ZŠ Mendíků. Denně tudy chodím se dvěma malými dětmi, auta tam velmi často brzdí na poslední chvíli a pro chodce je to velmi nepříjemné, sousedovi na tomto přechodu auto srazilo už dvakrát psa. Opravdu se děsím toho, až tento přechod budou moje děti přecházet samostatně do výše zmíněné ZŠ.

Zaslal: Kateřina Kroutilová, 20.03.2018 v 23:14

Praha 4-

Kloboučnická, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 25.03.2018 20:19

Dobrý den,

níže vám zasíláme sdělení Magistrátu hl. m. Prahy:

"Oblast Kloboučnické (včetně uvedeného přechodu) bude stavebně řešena v rámci rekonstrukce ulice Nuselská, která navazuje na rekonstrukci tramvajové trati.
Po rekonstrukci by měla být celá oblast pro chodce více komfortnější a bezpečnější."

S pozdravem
za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Lukáš Hadrava: Tento rok už by se měla dodělat rekonstrukce Nuselské, která se týká i tohoto náměstíčka. Podle stavební dokumentace bude místo tohoto přechodu chodník a silnice se zaslepí.
21.03.2018 v 11:07    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kloboučnická, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Opuštěný vrak v ulici Mečislavova

Praha 4, 03. srpen 2018 Vyřešený

Přechod přes ulici K Ďáblicům

Praha - Dolní Chabry, 24. duben 2018 Zaslaný

Nevyřešené přecházení a přestupy na Strahově

Praha 6, 13. červen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty