Rozbitá dlažba na chodníku v Dětské ul.

Poničená žulová dlažba nového chodníku. Ohyb ulice Dětská, Strašnice, sídliště Solidarita.

Zaslal: Barbora Špičáková, 17.03.2018 v 01:07

Praha 10-
 
 

Dětská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.03.2018 17:39

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci (pozn. Chodci sobě: předpokládáme, že na TSK HMP).
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne

za tým zmente.to

Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 20.03.2018 21:18

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 22.03.2018 15:39

Ještě jednou TSK HMP:

Dobrý den,

oprava poničeného chodníku bude zařazena do plánu oprav.
Je to způsobeno neukázněnými řidiči, kteří vjíždějí na chodník, ač se to nesmí.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dětská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty