Ucpaný kanál na chodníku v ulici Útulná

Na chodníku před domem je dlouhodobě ucpaný odtokový kanál. Když taje sníh nebo zaprší, vytvoří se zde louže přes celý chodník, která nejde obejít. Naposledy jsem ji včera večer odmetal do sousedního kanálu a zkoušel ucpaný kanál zprůchodnit, ale je už hodně zacpaný a bez nějaké techniky se to zřejmě neobejde. Uvnitř je hodně zatuhlá zemina, těžko říct, do jaké hloubky sahá.

Zaslal: Josef Štěpánek, 08.03.2018 v 22:12

Praha 10-
 
 

Útulná, Praha 10

Aktualizace podnětu

14.03.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Kanál už se zdá být zprůchodněný. Zřejmě by ale neuškodilo vyměnit poklop za nějaký vhodnější, aby se zas brzy neucpal.



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.03.2018 09:49

Dobrý den,

ucpaná kanálová vpusť byla vyčištěna.

S výměnou poklopu se nepočítá.

Děkujeme za podnět.

S pozdravem

Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, podnět přesouváme do vyřešených. Pokud by se problém opakoval, dejte nám, prosím, vědět. Snad to bude fungovat i se stávajícím poklopem. Hezký den.
19.03.2018 v 09:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Útulná, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vytlučený chodník

Praha 10, 06. únor 2013 Vyřešený

Chybějící stupně schodiště

Praha 13, 02. duben 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty