Rozbitý chodník v ulici Víta Nejedlého 22

Prosím, opravte dlažební kostky v ulici Víta Nejedlého 22 (Víta Nejedlého/Vlkova). Děkuji.

Zaslal: ŠIMON TOKAR, 23.02.2018 v 16:06

Praha 3-

Víta Nejedlého, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Víta Nejedlého, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vystouplé rabátko ve Slavíkově

Praha 3, 13. září 2016 Zaslaný

Krátká zelená na přechodu u zast. Biskupcova

Praha 3, 22. září 2014 Vyřešený

Chodník končí velkou louží

Praha 1, 15. duben 2016 Zaslaný

Vypadaná dlažba na Kosárkově nábřeží

Praha 1, 05. srpen 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty