Rozbitý chodník / vytrhané dlažební kostky v ulici Krchlebská, Praha 4

Dobrý den, chtěla bych nahlásit vytrhané dlažební kostky na chodníku v ulici Krchlebská. Nejvíce poškozených míst je před domem číslo 1891/8. Vytrhané kostky se povalují všude kolem a místa na chodníku, kde byly kostky vytrhány, se hlavě během dešťů rozbahňují. Obojí znesnadňuje jízdu s kočárkem a chůzi zejména starším spoluobčanům. V neposlední řadě vypadá takový chodník velmi neudržovaným a zanedbaným dojmem. Za obyvatele ulice, kteří by ocenili opravu, mnohokrát děkuji. Jana Trávníčková

Zaslal: Jana Trávníčková, 22.02.2018 v 07:10

Praha 4-
 
 
 
 

Krchlebská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.02.2018 20:28

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět. Tento byl naším prostřednictvím ihned předán k zajištění nápravy na příslušného správce. S pozdravem a přáním pěkného dne

za tým zmente.to

Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 22.02.2018 20:30

Ještě reakce z TSK HMP:

Děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Oprava zmíněných komunikací bude provedena s ohledem na ostatní plánované aktivity.

Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 23.02.2018 16:04

Vyjádření Technické správy komunikací:

Sdělujeme, že oprava byla zařazena do zásobníku. Ovšem rádi bych upozornili na skutečnost, že v této ulici jde o to opakovaný děj, neboť auta najíždějí na chodník, protože protější parkovací plochy jsou pořád obsazené. Přitom tento povrch není určen k pojezdu vozidel. Chodník je opravován 3-4 krát do roka. Zároveň bychom zmínili fakt, že k ničení komunikace dochází ze strany obyvatel. Samozřejmě v případě, že by to někoho ohrožovalo, budeme to řešit přednostně.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Jana Nováková: Pro TSK. Najíždějí tam auta? Tak to chce naistalovat zábranné sloupky.
Pro policii ČR a městskou. Smí se parkovat na chodníku? Asi ne. Žádám o opakovanou každodenní kontrolu a nekompromisní pokutování bezohledených automobilistů.
25.06.2018 v 15:09    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Krchlebská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty