Nepořádek na okraji parku Malletova/Skloněná

Dobrý den,
jedná se o místo, které je nedaleko kontejnerů a asi se tam rozfoukává nepořádek, který ale nikdo neuklízí.

Zaslal: Vlastimil Vondra, 20.01.2018 v 19:10

Praha 9-

Skloněná, Praha 9

Aktualizace podnětu

01.02.2018

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

Tak asi týden to vydrželo opravdu uklizené. Teď už je to zase trochu horší, ale tak hrozné jako předtím už ne. Snad se třeba časem podaří, že se to tam bude uklízet v nějakém rozumném časovém intervalu. Takže asi vyřešeno.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci, kéž by vydrželo! Hezký den.
02.02.2018 v 09:00    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Skloněná, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty