Nepořádek na dětském hřišti v ulici U Nové školy

Dobrý den,
na dětském hřišti by to chtělo uklidit roztahané kartony.

Zaslal: Vlastimil Vondra, 16.01.2018 v 14:43

Praha 9-
 
 

U nové školy, Praha 9

Aktualizace podnětu

23.04.2018

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
hřiště je již uklizené.

V.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U nové školy, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nesynchronní světla pro chodce,

Praha 9, 27. duben 2012 Zaslaný

Řidiči ohrožují chodce - přechod v Čuprově ul.

Praha 9, 03. listopad 2016 Zaslaný

Úzká ulice Průběžná Praha 10

Praha 10, 24. říjen 2017 Zaslaný

Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Praha 10, 31. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty