Rozbitý chodník v Josefské

Vypadané kostky před domem v Josefské 44/2.

Zaslal: Václav Štorek, 15.01.2018 v 06:16

Praha 1-

Josefská, Praha 1

Aktualizace podnětu

26.06.2018

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.01.2018 15:39

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět týkající se poškozeného chodníku.
Tento byl naším prostřednictvím okamžitě předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne

za tým zmente.to

Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 22.01.2018 17:40

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

níž Vám zasíláme vyjádření Technické správy komunikací:

"Děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Oprava zmíněných komunikací bude provedena přednostně s ohledem na ostatní plánované aktivity.
Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí."

S pozdravem a přáním krásného dne
Martina
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Díky za aktualizaci!
28.06.2018 v 08:04    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Josefská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra na přechodu

Praha 1, 06. květen 2013 Zaslaný

Vytlučená dlažba na Václavském náměstí

Praha 1, 14. leden 2014 Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Plzeňská

Praha 5, 04. únor 2014 Zaslaný

Chodník zcela zanesený rostlinným odpadem

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty