Rozbitý chodník U Lužického semináře

Vypadané kostky před domem U Lužického semináře 100/24.

Zaslal: Václav Štorek, 23.12.2017 v 21:24

Praha 1-

U lužického semináře, Praha 1

Aktualizace podnětu

24.06.2018

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.12.2017 01:35

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět, který se týká poničené dlažby.
Tento byl naším prostřednictvím předán na příslušnou instituci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci!
25.06.2018 v 06:43    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U lužického semináře, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vypadané kostky před vstupem do metra Staroměstská

Praha 1, 13. listopad 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník na rohu Kaprovy a Křižovnické

Praha 1, 01. květen 2012 Bez odpovědi

Chybějící kus asfaltu v Perunově

Praha 3, 15. říjen 2013 S odpovědí

Chodník Budovatelská

Praha 14, 18. září 2014 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty