Nabouraný sloupek a zničená dlažba v ulici Nad hájem 265\8 Praha 4

Nějaký dobrák se zřejmě vyhýbal protijedoucímu vozidlu a naboural sloupek, který zabranuje stání na chodníku. Bohužel ale zničil i dlažbu ze které je udělán chodník .Bohužel jak se sloupek pohnul tak se dlažba vzedmula , též se začíná i propadat . Jedná se o jedinný chodník v ulici , takže všichni musí jít tímto místem.

Zaslal: Petr Mráz, 23.12.2017 v 21:15

Praha 4-

Nad hájem, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den pane Mrázi, nevíte prosím, jestli bylo místo opraveno? Pokud ne, zkusíme to popohnat. Díky předem za informaci! Hezký den Chodci sobě
26.01.2018 v 09:26    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad hájem, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra po instalaci kandelábru

Praha 4, 28. květen 2012 Bez odpovědi

Eroze půdy u podchodu pod ulicí 5. května

Praha 4, 24. říjen 2017 Zaslaný

Kulatá díra v chodníku

Praha 10, 07. květen 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník - Vršovická

Praha 10, 20. únor 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty