Rozbitá dlažba pod Müllerovou vilou.

Vypadané kostky v ulici Střešovická u Müllerovy vily.

Zaslal: Václav Štorek, 14.12.2017 v 18:29

Praha 6-

Střešovická, Praha 6

Aktualizace podnětu

01.06.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno, stejně jako zde: https://www.chodcisobe.cz/praha/podnety/2294/rozbity-chodnik-u-stanice-orechovka?ref=hXkL. Fotka p. Sochůrka – díky!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.12.2017 02:42

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, který se týká poničené dlažby. Tento byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušného správce.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného adventního dne

Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 18.12.2017 02:43

Dobrý den,

dle sdělení Technické správy komunikací byl již podnět postoupen příslušné oblastní správě, která zajistí nápravu.

S pozdravem a přáním příjemného adventního času.

Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Střešovická, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Z chodníku trčí ostrý pozůstatek tyče

Praha 6, 28. srpen 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník u stanice Ořechovka

Praha 6, 17. duben 2018 Vyřešený

Schody v dezolátním stavu

Praha 5, 01. srpen 2013 Zaslaný

Hrozící zúžení chodníků na mostu Legií

Praha 1, 15. červenec 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty