Parkování na chodníku-ulice Sinkulova

Každodenní parkování aut na chodníku v části ulice Sinkulova mezi Brabcovou a Lopateckou. Auta stojí na chodníku celou šířkou, často tak sotva projde jediný člověk, natož maminka s kočárkem. Chodník je tím pádem v podstatě neprůchozí.

Zaslal: Tomáš Průcha , 13.12.2017 v 15:05

Praha 4-
 
 

Sinkulova, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Emil Fluskander: Taky mohli zastavit naproti na chodníku, jak je to zábradlí :-)
14.12.2017 v 17:18    

h.: Důsledek zavedení modrých zón. Od té doby nerezidenti parkují, kde se jen trochu dá, zhusta na chodnících či v křižovatkách.
18.12.2017 v 12:44    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sinkulova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Úzké místo na cyklostezce/chodníku kolem Vltavy

Praha 4, 09. březen 2012 Vyřešený

Popadané parkovací zábrany v ulici Sezimova

Praha 4, 26. leden 2016 Zaslaný

Rozježděná zeleň v ulici Dětská, Praha 10

Praha 10, 15. květen 2013 Zaslaný

Chodník zatarasený parkujícími auty

Praha 1, 08. březen 2017 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty