Několikrát rozbitý/špatně opravený chodník v ulici Klapkova

V ulici Klapkova se na chodnících a přilehlých přechodech pro chodce nacházejí velké neopravené díry (dokonce i s odpadky - viz foto). Názorné fotky jsou z křižovatky s ul. Větrušická a z oblasti na konci ulice poblíž tram. točny u domu č. 108, ale v ulici se bohužel nejedná jen o tyto 2 příklady. Nedávno zde proběhla dlouhodobá rekonstrukce a některé části chodníků jsou zalepené asfaltem, který často není zarovnán s původním povrchem. Tyto části jsou nejen pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace hodně nebezpečné a zároveň některé (viz foto) zabírají velký kus cesty, takže je těžké se jim vyhnout, ani nejsou opatřeny nějakými zábranami. Není to vůbec hezká vizitka této MČ :(.

Zaslal: Karla Nováková, 28.11.2017 v 02:54

Praha 8-
 
 

Klapkova, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.11.2017 03:27

Dobrý den,

v ul. Klapkova proběhlo v letošním roce několik akcí: stavební úpravy NTL a STL plynovodu, rekonstrukce tramvajové trati, pokládka kabelů PRE, VO, rekonstrukce kanalizace. V příštím roce budou výkopové práce pokračovat. Z tohoto důvodu jsou nyní zhotovené povrchy pouze provizorní. Správce komunikace, jímž je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. plánuje po skončení všech plánovaných akcí na příští rok kompletní rekonstrukci chodníků. Pro bližší informace je možné se obrátit na Bohumil.Pfeferle@tsk-praha.cz nebo na tel.: 257 015 616.

S pozdravem

Mgr. Lenka Kaplanová
Vedoucí oddělení silničního správního úřadu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Klapkova, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.