Chybejici znaceni prechodu Sezimova x Taborska

Na krizovatce ulic Sezimova a Taborska nebylo obnoveno vodorovne dopravni znaceni na prechodu. Vzhledem k blizkosti skoly a vytizenosti prechodu prosim ucinit obnovu co nejdrive Dekuji

Zaslal: Petr Kyslík, 11.11.2017 v 21:45

Praha 4-
 
 

Sezimova, Praha 4

Aktualizace podnětu

23.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Vodorovné značení na přechodu je obnoveno. Zkontrolováno na místě. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.11.2017 19:57

Dobrý den,

děkujeme občanovi p. Kyslíkovi za podnět k obnově stávajícího VDZ V 7 a tento tímto ihned postupujeme příslušnému správci předmětné komunikace a citovaného dopravního značení, k jeho nápravě a obnově (TSK HMP, a.s.- oddělení dopravního značení-1900, ing. Kočí) s ohledem na stávající klimatické podmínky

OŽPAD, oddělení dopravy
ÚMČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.12.2017 00:03

Odpověď z MHMP:

Vážení,

Váš podnět jsme předali příslušné instituci, nicméně stále čekáme na vyjádření. Žádáme vás tedy o trpělivost, odpovíme vám jak jen to bude možné.

Děkujeme za pochopení, tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sezimova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.