Trčící kabely ze světelné signalizace u hasičárny v ulici Sokolská

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli by nešlo udělat něco s podivuhodně trčícími kabely ze světelné signalizace u hasičárny v ulici Sokolská. Ačkoli chápu, že to není nikterak nebezpečné, tak esteticky to vypadá dost divně.

S pozdravem Vlastimil Vondra

Zaslal: Vlastimil Vondra, 07.11.2017 v 15:04

Praha 2-

Sokolská, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.11.2017 22:20

Dobrý den,

předáváme na odbor dopravních agend MHMP.

Josef Gál
vedoucí odboru dopravy a územního rozvoje
Městská část Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.11.2017 19:55

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, týkající se trčících kabelů. Tento byl naším prostřednictvím ihned předán k vyjádření příslušnému správci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

Přejeme krásné dopoledne
Viktorie
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.11.2017 20:05

Dobrý den,

zasíláme vyjádření správce PREdistribuce, a.s. k vašemu podnětu:
Děkujeme za nahlášení. Poruchu jsme zaevidovali a předali technikům.

Děkujeme a s pozdravem

Tým zmente.to
Viktorie



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sokolská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku ve Varšavské

Praha 2, 07. srpen 2014 Zaslaný

Rozbitý poklop kanálu na náplavce

Praha 2, 16. červenec 2013 Zaslaný

Přemístěná zastávka autobusu 217 Malovanka

Praha 6, 29. březen 2012 Zaslaný

Vyvrácený obrubník

Praha 10, 09. listopad 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty