Rozbitý chodník Na Žertvách x Pod Kotlaskou

Vyvrácený obrubník před přechodem

Zaslal: Ladislav Soukal, 04.11.2017 v 12:51

Praha 8-

Pod Kotlaskou, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.11.2017 22:25

Podnět byl předán k opravě správci komunikace TSK HMP.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.11.2017 20:24

Dobrý den,

zasíláme vyjádření Technické správy komunikací k vašemu podnětu:

Děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Oprava zmíněných komunikací bude provedena s ohledem na ostatní plánované aktivity.
Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí.

Děkujeme a s pozdravem

Tým zmente.to
Viktorie



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod Kotlaskou, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nepořádek na chodníku Na Okrouhlíku

Praha 8, 26. listopad 2014 Vyřešený

Zbytečné zábradlí na Karlínském náměstí

Praha 8, 28. červenec 2016 Zaslaný

Propadlý chodník v ulici Na Petynce - PRAHA 6

Praha 6, 28. červen 2018 Zaslaný

Nerovnosti na chodníku v Dubečské ulici

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty