Eroze půdy u podchodu pod ulicí 5. května

V rámci výstavby nové protihlukové stěny došlo k narušení svahu u podchodu pod komunikací 5. května a hlína odchází ze svahu do podchodu.
Jedná se o podchod spojující ulici Bítovskou a areál BB centra (ulice Václava Sedláčka).

Zaslal: Anonymní uživatel, 24.10.2017 v 17:18

Praha 4-

Bítovská, Praha 4

Aktualizace podnětu

03.08.2018

Zig přidal následující aktualizace podnětu:

Byly instalovány další gabiony. Snad to při větším dešti zabere.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.01.2018 22:56

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět, který se týká eroze půdy. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.02.2018 14:03

Informace z MHMP:

Dobrý den,

níže Vám zasíláme vyjádření Technické správy komunikací:

"V odpovědi na Váš dotaz sdělujeme, že o probléme víme a OHL (zhotovitel protihlukové stěny 5. Května) zde bude ještě zpevňovat svah. V rámci stavby ještě nejsou hotovy všechny terénní úpravy. Na jaře vše dodělají."

S pozdravem a přáním krásného dne
Martina
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, na tento podnět jsme bohužel neobdrželi žádnou odpověď, nevíte prosím, jestli stav trvá? Díky Chodci sobě
21.01.2018 v 10:51    

Dita Rubešová: Došlo k uklizení zeminy z chodníku/podchodu, ale jinak je stav nezměněn.
23.01.2018 v 13:50    

Zig: Již byly instalovány gabiony. Ty ne zcela dostačovaly, ale je zde vykopána díra na další blok, poté už by mohlo být vše hezké :)
20.06.2018 v 18:02    

Chodci Sobě: Díky za informaci! Prosím, monitorujte a dejte vědět, jak to vypadá dále,... Děkujeme!
20.06.2018 v 22:28    

Chodci Sobě: Moc děkujeme za aktualizaci podnětu! Přesouváme do vyřešených, máme radost.
04.08.2018 v 12:55    

Dita: Mezi schodištěm a gabionem je pořád malá díra, kterou za deště teče voda a zemina na chodník. Chtělo by to zřejmě něčím osázet nebo vyřešit jinak.
16.08.2018 v 13:20    

Zig: Souhlasím, bohužel teď po větším dešti se ve svahu na severní straně tvoří rýhy a zemina se dostává přes dolní řadu gabionů :( Je to nedořešené...
16.08.2018 v 13:30    

Chodci Sobě: Na MHMP to předali opět "patřičné instituci" (asi TSK), tak snad to brzy bude dořešené. Měli by nás informovat.
23.08.2018 v 10:01    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Bítovská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod přes Hvězdovu ul.

Praha 4, 24. prosinec 2013 Zaslaný

Železná konstrukce padá na chodník

Praha 10, 02. prosinec 2016 Vyřešený

Rozbité schodiště

Praha 5, 18. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty