Rozbitý chodník Praha 4, Nad Spádem 14

rozbitý povrch chodníku před domem Nad Spádem 14 u křižovatky s ulicí Na Sypčině

Zaslal: Martina Burdová, 24.10.2017 v 00:02

Praha 4-

Nad spádem, Praha 4

Aktualizace podnětu

01.12.2017

Martina přidal následující aktualizace podnětu:

Situace se stále zhoršuje, díra je stále větší




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.12.2017 20:54

Posíláme přes městský server k nápravě na TSK HMP. Snad bude brzy opraveno.

Hezký večer
Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 09.12.2017 17:37

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, který se týká poničené komunikace Nad Spádem. Tento byl naším prostřednictvím ihned předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

Přejeme krásné dopoledne.

za tým zmente.to
Michaela



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 09.12.2017 17:40

Dobrý den,

níže Vám zasíláme vyjádření Technické správy komunikací:

děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Oprava zmíněné značky bude provedena s ohledem na ostatní plánované aktivity.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad spádem, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty