Vykácené stromy na nádraží Libeň

Dobrý den,
nevím sice proč byly některé stromky na nádraží Libeň vykáceny, ale nešlo by je znovu vysázet? Obzvlášť, když na to mají vyhrazený prostor. Díky

Zaslal: Vlastimil Vondra, 27.09.2017 v 15:19

Praha 9-

Českomoravská, Praha 9

Aktualizace podnětu

11.06.2018

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

Úplně jiné nádraží :)




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.10.2017 15:46

Dobrý den pane Vondro,

V přednádražním prostoru proběhne rekonstrukce vegetačních prvků. Mimo jiné budou dosazeny stromy v prázdných rabatech. Městská část Praha 9 není správcem těchto ploch, ani investorem plánovaných úprav a předpokládaný termín je letošní podzim.

S pozdravem

Ing. Marta Lupoměská
výkon státní správy v oblasti ochrany přírody, krajiny a zeleně
Oddělení životního prostředí
Odbor životního prostředí a dopravy
Úřad městské části Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Moc děkujeme za aktualizaci podnětu, je tedy možné jej přesunout o vyřešených?
Díky a hezký zbytek dne.
11.06.2018 v 13:28    

Vlastimil Vondra: Dobrý den,
ano je to vyřešené.
11.06.2018 v 13:32    

Chodci Sobě: Skvělé, díky!
11.06.2018 v 13:40    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Českomoravská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nefunkční semafor u Kauflandu Jarov

Praha 9, 19. prosinec 2016 Zaslaný

Smazaný přechod na silnici Spojovací

Praha 9, 14. červen 2017 Zaslaný

Nesvítící lampy na cestě do Stromovky

Praha 6, 18. říjen 2013 Zaslaný

Špatné VDZ u tram. zastávky Ohrada.Praha 3

Praha 3, 25. únor 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty