Rozbitý chodník na Lovosické, Střížkov

Dobrý den, již rok žiji na Střížkově, kde jsou nově vybudované domy a každý den cestou do práce a z práce se potýkám s příšerným stavem chodníku, přes který každý člověk musí kličkovat, aby přešel bez vyvrknutí kotníku. Mohl by se tímto úsekem někdo prosím zabývat, anebo musíme kličkovat dalších padesát let, jak je v naší zemi zvykem? :) Jedná se o úsek kousek od zastávky Poliklinika Prosek, blíže k novostavbám Finepu. Předpokládám, že jsem sice první, kdo se ozval, ale ne jediná, komu tento úsek ztěžuje každodenní chůzi.
Děkuji

Zaslal: Tereza Vinopalová, 25.09.2017 v 21:58

Praha 9-

Lovosická, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lovosická, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neudržovaná silnice U Smetanky

Praha 9, 23. leden 2017 Zaslaný

Přechody pro chodce v ulici Skloněná

Praha 9, 09. srpen 2017 Zaslaný

Výtluky na rohu Velehradské a Vinohradské

Praha 3, 11. duben 2014 Vyřešený

Důležitá cesta v Letenských sadech bez zimní údržby

Praha 7, 12. únor 2017 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty