Rozbitý chodník v ulici Karlova

Vypadané kostky na rohu domu U Zlatého hada (roh ulic Karlova a Liliová)

Zaslal: Václav Štorek, 17.09.2017 v 20:50

Praha 1-
 
 

Karlova, Praha 1

Aktualizace podnětu

03.11.2017

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci, super! Hezký víkend.
04.11.2017 v 12:16    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlova, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování na chodníku na Klárově

Praha 1, 17. červenec 2016 Bez odpovědi

Chybějící přechod

Praha 1, 15. březen 2012 Zaslaný

Rozbitá dlažba kolem kanálků na Floře

Praha 3, 01. únor 2016 Zaslaný

Chybějící kryt odtokového žlábku

Praha 2, 18. duben 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty