Chybějící část chodníku v ulici Josefa Bíbrdlíka v Újezdu u Průhonic

Obracím se na Vás se žádostí o vybudování chodníku na pozemku p. č. 676/126 v k.ú. Újezd u Průhonic. Jedná se o prodloužení dosavadního chodníku ležícího podél pozemku p.č. 676/116 v ulici Josefa Bíbrdlíka. Stávající chodník je ukončen v místě kontejnerů pro tříděný odpad a na druhé straně na křižovatce ulic Josefa Bíbrdlíka a Nad Mlýnským rybníkem. Chodník má spojovat původní zástavbu s nově vznikající čtvrtí s rodinnými domy. Na zmíněné křižovatce nelze zřídit přechod pro chodce z důvodu blízkého přechodu na křižovatce ulic Josefa Bíbrdlíka a Formanská. Chodci, často rodiny s dětmi směřující do škol, jsou zde nuceni vstupovat přímo do vozovky a riskovat tím své zdraví a případně i život. Přecházení ulice je zde nepřehledné i díky umístěným kontejnerům, u kterých často zastavují auta.

Zaslal: Martina Dluhošová, 10.09.2017 v 18:21

Praha - Újezd-
 
 
 
 

Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

Aktualizace podnětu

08.04.2021

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Zde jsou fotky nového chodníku, za které děkujeme ÚMČ Praha - Újezd. :)


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 02.04.2021 19:52

Dobrý den,

chybějící chodník mezi ulicí Nad Mlýnským Rybníkem a křižovatkou ulic Josefa Bíbrdlíka x Formanská, kde je přechod pro chodce, byl koncem roku 2020 vybudován.

S pozdravem,

Ing. Pavel Staněk
Úřad městské části Praha - Újezd
Kateřinské náměstí 465/1
148 00 Praha 4

(Pozn. Chodci sobě: Za dobrou zprávu jsme moc rádi a chtěli bychom poprosit o případné pořízení a zaslání fotku z upraveného místa - předem moc děkujeme!)Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty