Plevel a nepořádek u zastávky autobusu Michelská

Chodník u autobusové zastávky Michelská je jednak již dlouho zarostlý vzrostlým plevelem, jednak se tam kupí množství odpadů, mj. v tom porostu. Z druhé strany zastávky je situace mírně lepší, ale také by si zasloužila údržbu.

Zaslal: Anonymní uživatel, 09.08.2017 v 11:26

Praha 4-
 
 

Michelská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Michelská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechody na ulici Budějovická

Praha 4, 16. červenec 2012 Zaslaný

Nezpevněná komunikace U Michelského mlýna

Praha 4, 02. srpen 2012 Vyřešený

Zarůstající stezka

Praha - Dubeč, 28. červenec 2018 Nově zaslaný

Nedostatečně široký chodník a zastávka MHD

Praha 1, 30. červen 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty