Chybějící značení v ulici U Klavírky

V ulici U Klavírky je nový a moc pěkný chodník z dlaždiček, děkujeme! Co teď ale chybí, je odpovídající dopravní značení. K čemu je chodníček do silnice, když tam stojí auto? Mírné proluky mezi nekonečnými řadami aut by taky neškodily. Vím, že to zmenší počet míst o víc než součet mezer, ale řidiči si nějak poradí. Přinejhorším zaparkují na druhé straně a dostanou pokutu.

Zaslal: Josef Habr, 31.05.2017 v 15:28

Praha 5-

U Klavírky, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Lála Myslíková: Máme dnes 31. května 2019 výročí. Uběhly právě dva roky, co pan Habr Josef zde upozornil na častý nešvar a protizákonné jednání bezohledných automobilistů.

Co paní Mgr. Renáta Zajíčková 1. místostarostka, členka zastupitelstva, místopředsedkyně Výboru pro otevřenou radnici a agendu ombudsmana ?
Co zařídila za dva roky na té "otevřené radnici"?

Žádám, aby něco reálného konala a měla výsledky, žádám, aby zde řádně a úplně informovala občany Prahy 5.
31.05.2019 v 08:09    

Bervid: Tak to vypadá, že otevřené komunální sluníčko Renátka začala v červnu plnit boříka mlčení. Asi má moc práce v tom výboru pro otevřenou radnici, asi tam stojí u dveří a otvírá a otvírá.
A co Naděžda z kontrolního výboru? Ne! Nemá čas, vždyť ona přeci kontroluje!

Tak už zbývá jen pirátek Tomášek Lacigů. Třeba něco pro ty občany Smíchova udělá !!!
Musíme ale ještě počkat, třeba další dva roky.
12.06.2019 v 20:24    

Josef Habr: Možná jsem to měl udělat přes aplikaci zmente.to - když jsem jednou viděl nebezpečně pohyblivou dopravní značku, přes aplikaci nafotil a okomentoval a do 14 dnů to bylo spravené.
12.06.2019 v 20:33    

Chodci Sobě: Udělali jsme to, zde reakce:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Anna
14.06.2019 v 15:36    

Chodci Sobě: Dobrý den pane Habre, rádi bychom se zeptali, zda jste již zaregistroval úpravu potřebného značení. Děkujeme za případnou informaci! Hezký zbytek dne.
29.07.2019 v 14:38    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Klavírky, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování na chodníku-ulice Sinkulova

Praha 4, 13. prosinec 2017 Bez odpovědi

Přechod před ZŠ Londýnská

Praha 2, 16. říjen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty