Trvalá louže v ulicí V Zahradkách

V ulicí V Zahradkách před domem č. 25 je trvalé velká louže na parkovacím míste. Šíři se tím v okolí hlina a shromaždi se tam ruzne odpady z okolí.

Rád bych požadál Prahu 3 o přidaní stoku do kanalizace v tomto míste či o jiné technické řešení.

Zaslal: Nikita Sokolsky, 24.04.2017 v 21:16

Praha 3-
 
 
 

V zahrádkách, Praha 3

Aktualizace podnětu

18.07.2017

Nikita Sokolsky přidal následující aktualizace podnětu:

Parkovaci misto odstraneno, zadna louze tam uz doufam nebude. Dekuji TSK! :)


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.04.2017 23:52

Dobrý den,

v letošním roce proběhne oprava vozovky v tomto úseku ul. V zahrádkách. V rámci této opravy bude vyřešeno i toto místo.

S pozdravem

Ing. Milan Kepka
vedoucí odboru dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Díky za aktualizaci, hurá! Hezký den.
19.07.2017 v 09:46    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V zahrádkách, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící asfalt v Ondříčkově

Praha 3, 06. květen 2012 Vyřešený

Ctěnický zámek

Praha - Vinoř, 05. duben 2021 S odpovědí

Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Praha 10, 31. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty