Pruchod mezi Boticem a ulici K Podjezdu je smetiste

Dobrý den, posíláme záběry zkratky mezi promenadou u Botice a ulici K Podjezdu, kudy chodíme do naší mateřské školky. Kousek od této opravdu desive zkratky je pěkné dětské hřiště a krásná zahrada MS K Podjezdu. Je až neuvěřitelne, jak několik metrů od míst, kde si hrají predskolaci i starší děti, je regulérní skládka. Donedávna zde sidlili a pospavali bezdomovci a i v poledne bylo o strach tudy projít. Před vánoci byl pozemek prosekan, což prospělo bezpečnosti a přehlednosti, ale smetiště o to více vyniklo. Chápu, že se nejedná o komunikaci s běžnou údržbou, ale 20 min tramvají od centra Prahy bych opravdu čekala alespoň minimální zájem města na nápravu stavu. Každopádně se díky této cestě hruzy do školky ani na hřiště nedostaneme rychleji a musíme využívat hlavních komunikací. Díky pražskému provozu je to pro rodice s predskolaky dost adrenalinovy sport. Děkuji Honzík s Matějem a rodiči.

Zaslal: Kateřina Růžičková, 23.04.2017 v 18:44

Praha 4-
 
 
 
 
 

K podjezdu, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 30.06.2017 16:12

Dle informace MČ Praha 4 je uvedený průchod cestou, která nespadá do působnosti jejich oddělení dopravy. Podnět jsme tedy zaslali k vyjádření Odboru rozvoje a financování dopravy MHMP (aplikace zmente.to) .

Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.05.2019 05:28

Ke komentáři p. Bervida ze 17. 5. 2019:

Dobrý den, pane Bervide,

nevím, jak fungovala předchozí koalice, že nedokázala 2 roky zjednat pořádek a také nevím nic o Vámi popisovaném problému. Můžete se na radnici zastavit a situaci mi vysvětlit, věřím, že bude možné zajistit nápravu. Nicméně v těchto dnech řešíme dost organizačních věcí, to jistě pochopíte. Každopádně Vaši stížnost projednám se správcem oblasti.

Zdraví Tomáš Hrdinka, radní pro životní prostředí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.05.2019 05:43

CHS: Níže je reakce pí Růžičkové, která podnět zadávala – děkujeme za informace a podnět si dovolujeme označit za vyřešený.

Dobrý den, průchod je výrazně vylepšen. Soukromý vlastník pozemku, na kterém byla skládka, se o svůj majetek očividně dobře stará. Na pozemku jsou koně, zmizely odpadky, byly zrušeny slamy. Je to již déle než rok, situace se zlepšovala postupně. Vzhledem k tomu , že již do sousední školky nechodíme, sešlo mi místo z očí i mysli...Tímto tedy děkuji všem, kteří projevili o tuto problematiku zájem. Věřím, že se podílela i radnice nebo alespoň změně nebránila. Je to jistě dohledatelné.

S pozdravem Katka R.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Pavel Bervid: A jak to prosím, všechno dopadlo? Je tam uklizeno?
Uběhly již skoro dva roky! Z MČ žádná další zpráva, žádná informace.
Čí je to pozemek? Jaká je to starost o životní prostřčedí občanů?!

Ozvěte se nám někdo z Prahy 4, a informujte občany !!!!!!!!!!
Nebo na nás paní starostka Michalcová Irena kašle?
16.05.2019 v 20:31    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K podjezdu, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty