Špatný stav chodníku v ulici Pod Stárkou

V ulici Pod Stárkou je chodník v hrozném technickém stavu - po celé délce ulice je plný výmolů a nerovností a svažuje se, takže projet ulicí Pod Stárkou s kočárkem je opravdu složité, stejně tak je to komplikované pro invalidní občany.
Vše ještě zhoršuje špatná situace s parkováním v ulici, takže vozidla často parkují jedním kolem částečně na chodníku.

Zaslal: Kateřina Růžičková, 23.03.2017 v 20:42

Praha 4-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pod Stárkou, Praha 4

Aktualizace podnětu

26.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník nyní má ve většině délky ulice Pod Stárkou nový povrch. Zkontrolováno na místě. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 24.03.2017 19:39

Dobrý den.

Potvrzuji přijetí Vašeho podnětu, který předáváme k vyřízení správci komunikace, tj. TSK.

S pozdravem
Jan Hartman



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod Stárkou, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neprůchozí chodník v ulici Pasteurova

Praha 4, 01. září 2016 Vyřešený

Vyšlapaný chodníček k Arkádam Pankrác

Praha 4, 14. květen 2016 Zaslaný

Chybějící asfalt ve Slezské

Praha 3, 30. březen 2015 Zaslaný

Vysypaný chodník ve Slezské

Praha 2, 05. srpen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty