Rozbitý chodník v ulici Na Zátorce u Slovenského velvyslanectví

Propadlý vydlážděný chodník u slovenského velvyslanectví

Zaslal: Lukáš Vaňura, 12.01.2017 v 11:42

Praha 6-

Na Zátorce, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.01.2017 10:33

Dobrý den,

děkujeme za upozornění na závadu komunikace. Informace se žádostí o zajištění opravy byly zaslána správci komunikace.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jaroslava Kadeřábková
sekretářka
Odbor dopravy a životního prostředí
Úřad městské části Praha 6



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Zátorce, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Smazaný, špatně viditelný přechod

Praha 6, 13. březen 2012 Vyřešený

Údržba pozemků okolo metra Skalka

Praha 10, 10. leden 2017 Zaslaný

Havarijní stav cesty parkem v ulici Xaveriova

Praha 5, 21. listopad 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty