Rozbitý chodník v ulici Ševčíkova

Chybějící kostky před domem číslo 1 v Ševčíkově ulici v Praze 3.

Zaslal: Lukáš Beran, 24.12.2016 v 02:09

Praha 3-

Ševčíkova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.01.2017 11:56

Dobrý den,

za technický stav komunikací a jejich údržbu odpovídá jejich vlastník, kterým je hl.m. Praha, resp. jejich pověřený správce, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
Vaše připomínka byla této organizaci předána.

S pozdravem
vedoucí odboru dopravy
Ing. Milan Kepka
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Ševčíkova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící asfalt ve Slezské

Praha 3, 30. březen 2015 Zaslaný

Rozbitá dlažba v ulici U Rajské zahrady

Praha 3, 16. březen 2016 Vyřešený

Díry v chodníku na Korunní

Praha 2, 15. únor 2016 Zaslaný

Díry v dláždění na Malostranské u metra

Praha 1, 14. srpen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty